Biz

Geleneksel ile dijital arasındaki köprü, Joya Medya.

Joya ekibi sektörün premier ajanslarında uzun soluklu çalışmış profesyonellerden oluşur. Ekip üyeleri bir çok kurum ve markanın reklam yönetimini üstlenip, geleneksel ve dijital reklam platformunda nitelikli projeler yürüttükten sonra farklı bir yola adım atmaya karar verdiler.

Edindikleri değerli deneyimleri, kazandıkları bilgili dostlukları ve mesleklerine katmaya çalıştıkları anlamı da portfolyoya ekleyerek yola çıktılar. Dijitallik yaşamımızda ağırlığını yeni yeni göstermeye başlasa da Joya Medya yıllara dayanan deneyimleri sayesinde tüm dijital dünyaya dair özellikleri bilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle sosyal mecralarda etkili reklamlar için bu işin formüllerine, webde tanınırlık için özel tasarım içeriklerine ve dijitale doğan markaların büyüyeceği platformların gereklerine hakimdir. Joya Medya’nın bir başka ayrıcalığı ise dijital çağ ile ortak özellik taşıyarak çeşitlilik portföyünü devamlı güncellemesi ve yenilemesidir. Böylece Joya sektördeki inovasyonlara kolaylıkla uyum sağlar.

Her firma Joya için tek firmadır.

Joya Medya’da bütün işbirliği yapılan firmalar ayrı ayrı kategorize edilir. Markanın niteliği ve ihtiyacına göre plan ve yol haritası belirleyerek, gerekli tasarım araçları, sosyal mecralar ve orijinal fikirlerle reklam yönetimini yapar, takip eder, geliştirir ve birtakım analizlerle hedeflere ulaşıldığını somutlaştırır. Bu yolda emin ve yenilikçi adımlarla firmalara güçlü ve prestijli bir gelecek için olanak sağlar.

Geleneksel ve dijital çalışmaların dışında Joya ekibi, bilgiyi paylaşmaktan ve bilmediğini araştırmaktan keyif alır. Dolayısıyla müşterilerine herhangi bir kurumsal konuda “Danışmanlık Desteği” vermek ve bunun için ders çalışmak, kurum felsefelerinde yer alır.

İletişime Geçin

Dijital Dünya'da yerinizi almak ve markanızı potansiyelinin üzerinde bir konuma taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin