Dijital Reklamcılık ve Türkiye'nin Lokomotif Sektörü İnşaat

Ülkelerin kalkınması, modern yapılara sahip olması, bünyesinde istihdam edilen çalışanlarla işsizliğe set çekmesi ve ülke ekonomisine katkı sağlaması sebebiyle inşaat firmaları sektörde önemli bir yere hakimdir. Ancak inşaat firması sahipleri için memlekete bu katkıları sağlamanın sürdürülebilirliği için satışlarının da doğru orantılı artması ve pazarlama stratejilerinin çağı yakalayabilmesi gerekiyor.

Günümüzde hemen hemen herkes bir akıllı telefona sahip. Hızlı şekilde araştırma yapmak için de ilk tercih olarak internet araçları kullanılıyor. Emlakçıların bile Hepsi Emlak, Sahibinden.com gibi telefon uygulamaları olduğunu göz önünde bulundurursak eskisi gibi emlakçılarla ev ev gezmek tarih oldu diyebiliriz. İnsanlar zamanlarını etkin kullanmak için elinden geleni yapmaya başladı. İlk tercihleri de internetten araştırmak oluyor.

Dijital reklam sayesinde hangi müşteri kitlesini hedefliyorsanız reklamlarınız sadece ilgili kişilere gösteriliyor. Sonrasında oluşturduğunuz formlar ile kendi iletişim bilgilerini size göndererek birebir telefonla onlara ulaşma kolaylığı bulunuyor. Yani tüm dijital reklam giderleriniz kuruşu kuruşuna fazlasıyla değerlenmiş oluyor.

İnsanların her gün saatlerce telefonla vakit geçirdiğini göz önünde bulundurursak, müşterilerin internette dolaşırken ekranına düşen reklamla bir tık kadar yakın olma avantajı işletmelerin değerlendirmesi gereken durumlardan biridir.

İnşaat Firmaları Dijitalde Neler Yapılabilir?

Facebook, Instagram, Twitter, Google Ads, Hepsi Emlak, Projeland gibi birçok platformda yer alarak ve reklamlar oluşturarak firmanızı daha görünür kılabilirsiniz.

Emlak reklamları yapan proje sayfalarında bulunabilirsiniz. Çünkü toplum olarak bir ürün alacağımız zaman bir yakınımızın fikrine danışarak satın alıp almamaya karar veriyoruz. Fikir alışverişlerinin dijital versiyonunu proje reklam sayfaları oluşturuyor. İnsanlar başkalarının o projeyle ilgili tecrübe ve fikirlerini araştırarak ve proje bilgilerinize internette ne kadar çok rastlarsa ona göre satın alma eylemini gerçekleştiriyor.

Sosyal Medya hesaplarınızı aktif ve rakiplerinizden farklı içerikte kullanarak sizi merak edenlerin devamlı hakkınızda güncel bilgi almasını sağlayabilirsiniz.

Projeyle ilgili form doldurmaya yönlendirebilirsiniz. Formlarınızı raporlayarak aylık ve yıllık güncel durumuzu ölçebilirsiniz.

Google yorumlarınızı takip ederek taleplere hızla geri dönüt verebilirsiniz.

Önerilerimizi gerçekleştirmek zor gibi göründüyse ve bunları sizin için kolaylaştırabilecek bir platform arıyorsanız ya da dijital okyanusunda yolunuzu kaybetmek istemiyorsanız ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

https://joyamedya.com/insaat-projeniz-icin-buradayiz/

İletişime Geçin

Dijital Dünya'da yerinizi almak ve markanızı potansiyelinin üzerinde bir konuma taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin