Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medyada görünür olmanızı önemsiyoruz.

Dijital 2022 raporuna göre dünyanın %58’inden fazlasının sosyal medya kullandığı göz önünde bulundurulduğunda bu rakamın hiç de azımsanamayacak derecede olduğu görülüyor.

Tüketiciler için e-ticaret işletmelerine hızlı ulaşma ve ilk izlenim oluşturma amaçlı kullanılırken, üreticiler için ise imajını ve prestij değerini sergiledikleri bir ağa dönüştü. Böylece günümüzde sosyal medya platformları e-ticaret sitelerinin bir diğer ayağı hükmüne geçti. Bu da sosyal medya kullanımında hem çok hassas olunması, hem devamlı aktif olunması hem de nitelikli içerik üretilmesini gerektiriyor. Etkin bir sonuç için ise ilgili sosyal medya platformuna yönelik dinamiklerin ve algoritmaların özelliklerine hakimiyet istiyor.

Sosyal Medyada görünür olmanızı neden önemsiyoruz?

Sosyal medyada hedef kitlenizin hesap akışına düşmenizle beraber yeniliklerinizden, kampanya ve fırsatlarınızdan hızlı bir şekilde bireyler haberdar olur. Marka tanınırlığınız artar. Satış hacminiz genişler. Müşterilerinizle iletişime geçmeniz ve firma stratejilerinize yönelik randımanı ölçmeniz kolaylaşır.

Peki bu kadar yoğunluğunuz içinde bir de sosyal medyaya nasıl emek ve mesai harcayacaksınız? İşte tam da burada Joya Medya her markaya yönelik uygun metin, görsel ve özgün içerikleriyle imdadınıza yetişerek sizlerin ek bir iş gücü harcamanıza gerek kalmadan sosyal medya hesaplarınızı profesyonellikle sizin için yönetiyor…

Kahve eşliğinde daha detaylı bilgi için ofisimize bekliyoruz…

İletişime Geçin

Dijital Dünya'da yerinizi almak ve markanızı potansiyelinin üzerinde bir konuma taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin