Sosyal Medya İtibar Yönetimi

Dijitalleşme sürecinde firma itibarına değer katmak isteyenleri Joya Medya’yla işbirliğine davet ediyoruz…

İtibar, firmaların saygınlık ve güvenilirlik derecelerini yansıtan bir kavramdır. Sektörde geçirilen süreçte atılan adımlar, izlenen stratejiler, etkileşimlere verilen geri dönütler doğrultusunda hedef grupta ve potansiyel kitlede oluşan algıdır. Günümüzde internet araçlarının gelişmesiyle kullanıcılarla etkileşim kurmak ve ihtiyaçlarını analiz ederek karşılamak çok kolaylaştı. İşletmelerin müşterilere erişmeleriyle beraber bireylerin firmalara ulaşarak pozitif ve negatif yorumlarını, geri dönütlerini iletmeleri de bir o kadar yaygınlaştı. Üstelik bu yorumlar öyle bir noktaya geldi ki bir hizmet ya da ürünü arayan alıcıların ilk başvurduğu kaynak Google ve diğer platformlardaki yorumlar olduğu anketlerden edinilen veriler arasında. İsteklerini, memnuniyetlerini ve şikayetlerini belirttikleri bu platformlar firmaların itibar değeri noktasında çok büyük bir dilimi oluşturur hale geldi.

Bugün insani olgulara göre seçimde bulunan müşterilerin ürün/hizmet kalitesi kadar fikir ve görüşlerinin önemsenmesinin de karar verme ve satın alma aşamasında etkili olduğunu ve ona göre firmaya bir değer biçildiğini biliyoruz.

Biz Joya Medya olarak tam bu noktada devreye girerek firmanızın sahip olduğu itibarı korumasına ve itibar değerinin artmasına katkı sağlıyoruz. İnternet üzerinden tüm platformlarda işletmeye yönelik yapılan paylaşım ve yorumları izlemleyip müşteriler ve işletme sahipleri arasında köprü görevi görerek karşılaşılan problemlerin çözümsüz, memnuniyetlerin ise cevapsız kalmasını önlüyoruz. Ay sonunda firmaya verdiğimiz bir başka raporla katettiğimiz süreci somutlaştırıyoruz. Dijitalleşme sürecinde firma itibarına değer katmak isteyenleri Joya Medya'la işbirliğine davet ediyoruz...

İletişime Geçin

Dijital Dünya'da yerinizi almak ve markanızı potansiyelinin üzerinde bir konuma taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin